PROJELERİM

2000 yılında kurulan TURKTICARET.Net, Türkiye’nin ilk ve en büyük B2B elektronik pazaryeridir. E-pazaryeri özelliğinin yanında İnternet hizmetleri, Marka tescil hizmetleri, Tanıtım hizmetleri gibi katma değerleri hizmetler sunarak KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sosyal Video Portalı! Ücretsiz kanal adını al, kendi kanalını kur, videolarını paylaş, arkadaşlarını davet et. Eğlenceye başla !

Türkiye’nin yeni Portalı! Haber-Spor- Finans- E-Posta- Hava Durumu – Blog – Oyun – Astroloji – Forum – TV Rehberi – Sözlük – Bilgi Yarışması ve  daha bir çok farklı kanal…

Türkiye’nin en farklı reklam platformu adhood.com, reklamverenlere, yayıncılara, ajanslara ve networklere hizmet verirken, günde 8,5 milyon ayda 22 milyon tekil ziyaretçiye ulaşırken, 3 milyardan fazla sayfa görüntülemeye sahip ve günde 250.000 ziyaretçiyi reklamlar üzerinden yönlendirmektedir.

ICANN’e akredite registrar bir firma olan Reg2c.com global pazarda 80′den fazla ülkedeki kullanıcılara alan adı tescil hizmetleri vermektedir.

41 ülkede co.ülkekodu (co.uk – co.kr) şeklinde alan adı uzantısı kullanılmaktadır. co.tv’de .tv’nin ikinci seviye bir alan adı uzantısıdır .Ücretsiz Alan adı tescili, premium alan adları ve ücretsiz dns hizmetlerinin yanısıra ücretsiz website tasarım araçları ile herkes co.tv uzantılı alan adı sahip olabilmektedir

Televidyon, MYK Medya tarafından internette yaşayanların ifadesi olmak için başlatılmış bir girişimdir.Televidyon; sokaktadır, bakkal amcayla muhabbettedir ya da alt komşunuzun hayatını konu almıştır. Televidyon, televizyonun ölüm fermanıdır!

Yahoyt.com, teknoloji haber sitesidir.